Ekipa Real Madrida sinoć je slavila 11. titulu prvaka Evrope, ali tu noć po dobrom neće pamtiti njihov desni bek Dani Carvajal.
Carvajal se povrijedio u 52. minuti utakmice, a sa terena je izašao u suzama.
Današnje prve prognoze govore da je njegova povreda ozbiljnije prirode te da bi sa terena trebao odsustvovati oko tri sedmice.
To znači da neće stići da se oporavi i vrati u trenažni proces prije Eura te bi trebao ostati bez nastupa na ovom takmičenju, prenosi španski AS.
Umjesto njega Vicente del Bosque vjerovatno će pozvati desnog beka Atletico Madrida Juanfrana.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.