Čataković strijelac u pobjedi nad Slovanom

Trenčin slavio u Bratislavi

Mladi bosanskohercegovački fudbaler Hamza Čataković postigao je danas gol protiv Slovana iz Bratislave.

Čataković je sa Trenčinom gostovao u Bratislavi u okviru 5. kola doigravanja za prvaka Slovačke, a njegov tim na kraju je protiv favorizovanog Slovana slavio rezultatom 3:1.

Vodstvo Trenčinu je već u drugoj minuti donio upravo Čataković, da bi u 15. minuti na 2:0 povisio Gong, a pri tom rezultatu se ujedno i otišlo na odmor.

U nastavku utakmice viđena su još po dva pogotka, po jedan na obje strane. Prvo je Savićević u 69. minuti smanjio prednost gostiju, a u 90. minuti konačnih 3:1 je postavio Gong.

Potražite više informacija na temu Fortuna liga:

Dvadesetjednogodišnjem Čatakoviću je ovo, s druge strane, bio treći ovosezonski gol za Trenčin.