Očajna Barcelona preživjela hat-trick trećeligaša i Nsuea i prošla dalje

Kup Kralja

Eldar Ganibegović

Pravu dramu gledali smo tako gdje nismo očekivali da ćemo je vidjeti. Trećeligaš Intercity namučio je Barcelonu u šesnaestini finala Kupa Kralja, no na kraju je bilo 3:4 za Blaugranu i izabranici Xavija Hernandeza su prošli dalje.

Sjajno je počelo po Barcelon. Torre je bio u ulozi asistenta, a Araujo pogađa za 0:1 u 4. minuti.

Na scenu u 59. minuti stupa igrač za kojeg će sada čuti cijeli svijet - Oriol Soldevila. Pogodio je za izjednačenje.

Nije sreća dugo trajala, jer je Dembele donio Barceloni novo vodstvo pogotkom u 66. minuti, no Soldevila malo kasnije postiže novi gol i novo izjednačenje.

Raphinha je nakon toga pogodio za Barcelonino treće vodstvo na ovoj utakmici i činilo se da je tu kraj drami.

Ipak, Soldevila, koji je do ove utakmice ove sezone postigao samo jedan gol, postiže treći pogodak za hat-trick protiv velike Barce.

Četvrto vodstvo bilo je nedostižno, a donio ga je Ansu Fati u smiraj prvog produžetka.

Na ovoj utakmici za Intercity nastupio je i dojučerašnji igrač FK Tuzla City, Emilio Nsue. On je šansu dobio u 82. minuti utakmice.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Kup Kralja, šesnaestina finala:

Intercity - Barcelona 3:4 (Soldevila 59', 74', 86'; Araujo 4', Dembele 66', Raphinha 77', Fati 104')

Zaprati Barcelona, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: