Chelsea siguran protiv Fulhama

Pobjeda Plavaca

Teme:

U susretu 14. kola engleske Premier lige Chelsea je savladao Fulham s 2:0.

Fulham je na dnu tabele sa samo osam bodova i bile su male šanse da ovaj tim napravi nešto u prvom od dva današnja londonska derbija.

Chelsea je očekivano stigao do devete pobjede i ponovo je na trećem mjestu.

Plavci su imali malu krizu i jedan bod u prethodna dva premierligaška meča, ali su večeras konačno došli do pobjede.

Poveli su već u četvrtoj minuti, nakon što je Petro matirao gostuućeg golmana Rica, da bi u 82. minuti rezervista Loftus-Cheek na asistenciju Hazarda postavio konačnih 2:0.

Chelsea već za tri dana gostuje Wolverhamptonu u 15. kolu Premier lige, dok će Fulham biti domaćin Leicesteru.

Zaprati Chelsea, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: