Tuga na Stamford Bridgeu, Southampton u 93. minuti do 3:3

Plavci razočarali

Chelsea je u petom kolu engleske Premier lige ugostio Southampton i na kraju u nadoknadi ostao bez pobjede (3:3).

Definitivno Frank Lampard ima sjajnu ekipu na raspolaganju, ali očigledno je da će biti potrebno neko vrijeme da se sve to uigra. Plavci su i danas zabili tri gola, ali nije bilo dovoljno...

Počelo je dobro za domaće. Timo Werner prvo u 15. minuti pogađa za 1:0, a onda u 28. minuti nakon sjajne lopte Jorginha uspijeva lobovati protivničkog golmana, pa glavom mirno pospremiti loptu u mrežu.

Tada se činilo da će Chelsea rutinski doći do pobjede, ali se gosti vraćaju. Danny Ings u 43. minuti smanjuje na 2:1, a u 57. minuti asistent prvog gola Charlie Adamas pogađa za izjednačenje.

Na sreću domaćih, raspoloženi Werner je u 59. minuti nesebično dodao do Havertza, a Nijemac mirno pogađa za 3:2. Imali su domaći neke poluprilike da možda i riješe pitanje pobjednika, a kada to nisu učinili, uslijedio je šok.

Nakon prekida, Walcott šutira, Westergard malo dira loptu i na kraju matira Kepu za veliki bod gostiju.

Zaprati Chelsea, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Chelsea Moje Teme

Maestro
Ovakav golman da brani u jednoj od najjačih liga hahaha velika prevara od golmana bolje da stave wernera na gol siguran sam da bi bolje branio