Kamere snimile Ronalda dok je izlazio s terena, a on nije mogao sakriti koliko je razočaran

Očito nije očekivao da će meč početi s klupe

E. Čaušević

Fudbaleri Manchester Uniteda remizirali su danas na svom terenu protiv Evertona (1:1) u meču sedmog kola Premiershipa.

Crveni đavoli su do prednosti stigli u 43. minuti utakmice kada je Martial pogodio za 1:0, ali je Everton u 65. minuti došao do 1:1 kada je mrežu domaćih zatresao Townsend.

Cristiano Ronaldo je meč počeo s klupe što je bilo iznenađenje za navijače Uniteda, te je šansu dobio u posljednjih pola sata.

Ipak, ovaj put Portugalac nije uspio da postigne novi gol i donese pobjedu svom timu, a nakon meča bio je itekako razočaran rezultatom.

Dok je išao ka tunelu kamere su snimale Ronalda koji nije krio frustracije zbog današnjeg rezultata.

Naravno, engleski mediji odmah su počeli špekulisati da je Ronaldo ponajviše bio ljut što ga je Old Gunnar Solskjaer ostavio na klupi u današnjoj utakmici.

Zaprati Manchester United, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: