Skandal u Saudijskoj Arabiji, glavni krivac Cristiano Ronaldo - Dresom Al Hilala obrisao genitalije!

Fudbalska javnost zgrožena

E. Oštraković

Fudbaleri Al Nassra odigrali su prijateljsku utakmicu protiv Al Hilala i poraženi su sa 2:0.

Oba gola viđena su u prvom poluvremenu, a posebno lijep bio je drugi gol koji je postignut na ovoj utakmici.

Strijelac prvog gola bio je Milinković-Savić, a tada se igrala 17. minuta utakmice.

Prelijep gol za 2:0 postigao je Al Dawsari u 30. minuti utakmice.

Ipak, da cijela utakmica i poraz njegove ekipe bude u drugom planu pobrinuo se Cristiano Ronaldo.

Javnost u Saudijskoj Arabiji zgrožena je njegovim ponašanjem nakon što je završena utakmica.

Naime protivnički navijači su pred Cristiana Ronalda bacali dresove svoje ekipe, a Portugalcu se to nije dopalo.

On je uzeo jedan dres sa poda, te ga je stavio u šorc i sa njim obrisao genitalije, a sve su snimili navijači.

Nakon toga vidno ljuti Cristiano Ronaldo bacio je dres na pod i odšetaš u svlačionicu.

U toku utakmice stadionom se orilo Messi, Messi

Još jedan razlog da bude jako ljut imao je Cristiano Ronaldo, a to je bilo skandiranje od strane navijača Al Hilala.

Naime, tokom utakmice navijači ovog kluba su skandirali "Messi, Messi", što je naravno smetalo Ronaldu.

Očito je da su provokacije navijača ovog kluba uspjele jer je Ronaldo napravio potez kakvom se niko nije mogao nadati.