Arapski komentator se potpuno izgubio nakon magije Cristiana Ronalda: "La, la, la, la, la, la..."

Nije znao šta da kaže

Esmer Oštraković

Ekipa Al Nassra ostvarila je pobjedu na domaćem terenu protiv Al Akhdouda sa 3:0 u okviru 14. kola tamošnjeg prvenstva.

Jedan gol u prvom i dva gola u drugom poluvremenu bila su dovoljna za novu domaću pobjedu ekipe za koju igra Cristiano Ronaldo.

Upravo Portugalac postigao je dva gola u drugom poluvremenu, a posebnu pažnju privlači njegov drugi gol na ovoj utakmici.

Krenimo redom, domaći tim je nakon prvog poluvremena imao minimalno vodstvo, a gol je u 13. minuti postigao Al Naji.

Drugo poluvrijeme donijelo je dva gola Cristiana Ronalda. Prvo je u 77. minuti iskoristio grešku golmana protivničke ekipe i postigao gol.

Tri minute kasnije, gostujući golman ponovo griješi, ali trebao je perfektan udarac da bi se postigao gol.

Upravo to je uradio Cristiano Ronaldo, te je postigao zaista prelijep gol za konačan rezultat ove utakmice.

Kako je sve to izgledalo pogledajte OVDJE.

Cristiana Ronalda ponovo ćemo gledati u Ligi prvaka

Saudijska Arabija imat će svog predstavnika u Ligi prvaka, a to će biti upravo ekipa za koju igra Cristiano Ronaldo.

"Postoje ozbiljni pregovori između Evropske fudbalske federacije (UEFA) i Fudbalskog saveza Saudijske Arabije. Sve je u završnoj fazi i jedan saudijski klub će igrati u Ligi prvaka. Imat će stalno mjesto, a ne samo u jednoj sezoni", rekao je Jose Felix.

Napomenimo da će Ligu prvaka od naredne sezone igrati 36 ekipa i to po ligaškom sistemu od ukupno 10 kola. Svaki tim će igrati po pet domaćih i gostujućih utakmica i bodovi su to koji će se računati.