Zastrašujući prizori Poljaka sa Marakane, a među Delijama čovjek kojeg niko nije očekivao tu
Foto - StarSport

Opasni likovi na jednoj, a on na drugoj strani

Zastrašujući prizori Poljaka sa Marakane, a među Delijama čovjek kojeg niko nije očekivao tu

Midhat Šljivak

Oko 1000 navijača poljskog Lecha iz Poznana došlo je u Beograd na meč protiv Crvene zvezde, a njihov izgled privukao je pažnju apsolutno svih. Nije nikakvo čudo što svi strahuju pred ovom vojskom navijača.

Ogromna armija navijača Lecha iz Poznana stigla je u Beograd. Došli su podržati svoj tim u duelu Lige prvaka protiv Crvene zvezde i definitivno su na svakom koraku privlačili pažnju.

Tokom dana su napravili nekoliko izgreda u centru glavnog grada Srbije. Ipak, sve je prošlo bez previše problema i Poljaci, usprkos činjenici da su ozloglašeni, nisu došli praviti nerede.

Scene sa tribina Marakane pokazuju kakve su 'zvijeri' Poljaci. Istetovirani ćelavci privlače poglede i djelulu zaista brutalno.

Nije nikakvo čudo što mnogi drhte pred njima. Huligani Lecha važe za jedne od najopasnijih u Evropi, a prije 10-ak godina su napravili potpuni haos na ulicama Sarajeva.

Oglasi

Za sada su u Beogradu mirni. Delije smatraju prijateljskom navijačkom skupinom i međusobnih problema nije bilo.

Policija je dala sve od sebe da maksimalno kontroliše Poljake koji su sigurno veoma opasni kada im nije sve mjestu.

Zanimljivo lice se sa druge strane pojavilo na sjevernoj tribini među Delijama.

Kako večeras nije na popisu igrača za meč, fudbaler Crvene zvezde Nemanja Radonjić je otišao među vatrene navijače i bodri svoje saigrače.

Oglasi

Radonjić na severu bodri Crvenu zvezdu! Možda Zvezdin fudbaler nije u sastavu, ali je i te kako prisutan na meču protiv Leha. 📸 Sportal / @dime018 #radonjic

Posted by Sportal.rs on Tuesday, August 12, 2025

Zvezda iz prvog susreta ima prednost od 3:1 i na pragu je prolaska u play-off Lige prvaka. Lechu je potrebno pravo čudo da preokrene ogroman zaostatak.

Crveno-bijeli bi u slučaju prolaska imali ogromnu šansu da ostvare plasman u ligaški dio najelitnijeg fudbalskog takmičenja na svijetu. Protivnik im je kiparski prvak Pafos.

Potražite više informacija na temu Liga prvaka:

Dovedena su velika, milionska pojačanja i ne ulazak u Ligu prvaka bio bi veliki neuspjeh za rukovodstvo beogradskog tima na čelu sa Zvezdanom Terzićem.

Oglasi

Najnovije vijesti

Najčitanije iz kategorije