Čudesne odbrane Ter Stegena spasile Barcu koja slavi novu pobjedu

Katalonci četiri od četiri

Barcelona je četvrtu pobjedu u novoj sezoni upisala na teškom gostovanju na Anoeti kod Real Sociedada (1:2).

Nije Barca dobro ušla u meč. Elustondo je u 12. minuti pogodio za vodstvo domaćeg tima i ovaj rezultat se na semaforu zadržao sve do 63. minute.

Promašivao je domaći tim zicere na otvarnju drugog poluvremena. Golman Katalonaca Ter Stegen je branio sjajno, a zatim je uslijedio preokret.

Prvo je u 63. minuti Luis Suarez pogodio za 1:1, da bi tri minute kasnije Ousmane Dembele pogodio za preokret i vodstvo gostiju od 1:2.

Do kraja je moglo biti još golova na obje strane. Međutim, šanse nisu iskorištene i ostalo je 1:2.