Čustović radi odličan posao, Oostende slavio

Opravdao povjerenje

Oostende je pod vodstvom bh. trenera Adnana Čustovića slavio večeras protiv Eupena.

Čustovićev tim je u okviru 16. kola belgijskog šampionata slavio nad posljednjeplasiranim Eupenom s minimalnih 1:0, te se zlata vrijednom pobjedom dodatno udaljio od opasne zone.

Nakon što su golovi izostali u prvom poluvremenu, Oostende je preko Ozkana u 58. minuti uspio doći do prednosti, a ispostavilo se da je to ujedno bio i ključni trenutak na oovoj utakmici.

Rezultati koje Čustović bilježi sa Oostendom su vrijedni hvale. U posljednjih pet ligaških utakmica njegov tim je slavio četiri puta uz jedan remi.