Damir Kojašević fantastičnim golom u 95. minuti donio remi Nikšićanima u Bratislavi!

Sjajan rezultat Sutjeske protiv Slovana

Slovan je večeras u Bratislavi ugostio Sutjesku iz Nikšića u prvom pretkolu Lige prvaka.

Tim iz Bratislave je bio apsolutni favorit, ali je Sutjeska ipak uspjela izvući remi (1:1), pa sa odličnim rezultatom čeka revanš na svom terenu.

Slovan je bio bolji, kontrolisao igru i napadao. Ipak, Sutjeska se nije prepala velikog rivala.

Domaći su do vodstva protiv Sutjeske došli tek u 82. minuti, a tada su mnogi vjerovali da je otpor Crnogoraca konačno slomljen.

Tako, međutim, nije mislio Damir Kojašević, nekada ljubimac navijača FK Sarajevo.

Potražite više informacija na temu Liga prvaka:

Kojašević je uzeo stvari u svoje ruke i postigao fantastičan, majstorski gol za konačnih 1:1 u petoj minuti sudijske naodoknade.