6

Komentari (6)

user1624121158
Real se žali se na suđenje, a nema kluba i titule koju nisu pokrali. Ovo je vrh. Drugi gol Reala ...NEPOSTOJEĆI FAUL Treći gol Reala ...NAKON BRUTALNOG FAULA NAD STANIŠIĆEM REAL .....KLUB S NAJVIŠE UKRADENIH UTAKMICA !!!
fare87
Smetljari, sto ne kazu da im je izmisljen faul kod drugoggola i da je Rudiger davno prije trebao zavrsiti utakmicu, ja govana od kluba
NodzeRM
A nije čist korne svirao za RM možda bi dali gol!.
Delegat
Aaa oni lazu sami sebe pa ko da niko nije gledao utakmicu i svi su vidjeli sta se desavalo jadni su bas
Carmagle
Na ovoj utakmici je sve bilo čisto,osim faula Leimehra nad diazom,iz kojeg je pao go. Realovci,Bayern je trenutno bolji tri puta
FKJezero
Da im nije Neuer poklonio prvi gol i sudija svirao nepostojeći faul kod drugog gola , nigdje ih nebi bilo sinoć.Igrač im je isključen nekoliko minuta prije kraja i ne kontam kako nisu mogli izdrzati do kraja sa igračem manje .Koliko plaču ispade da su bili sa igračem manje sat vremena .
Ostalo još 1500 karaktera

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najnovije vijesti