Ovo bi zabilo 99 posto igrača na svijetu, ali napadač koji je plaćen 100 miliona eura je promašio

Liverpool u ovim momentima igra utakmicu 19. kola engleske Premier lige i trenutno gubi sa 2:0 od Brentforda.

Redsi su vezali četiri pobjede u prvenstvu, žele i petu, ali nisu dobro počeli. Autogolom Konatea Brentford je poveo u 19. minuti. Nedugo nakon toga domaći su još jednom tresli mrežu gostiju, ali je gol poništen zbog ofsajda. Onda u 42. minuti novi hladan tuš za Liverpool, pošto je Wissa glavom loptu poslao u mrežu.

No, mogla je utakmica da ode u skroz drugom pravcu da je u devetoj minuti Darwin Nunez postigao gol.

Nakon što ga je sjajno proigrao Salah, Nunez je obišao golmana domaćeg tima, ali ga je stigao izblokirati jedan od defanzivaca Brentforda.

Video njegovog promašaja pogledajte OVDJE.

Urugvajac je prošlog ljeta potpisao za Liverpool. Kupljen je od Benfice za oko 100 miliona eura.

Nunez je karijeru započeo u Atletico Penarolu. Njegov je talent prepoznala španska Almeria, u kojoj je igrao prije nego je potpisao za Benficu.

Navodno ga je Barcelona htjela dovesti dok je igrao za Almeriju za osam miliona eura, no ipak su se odlučili za Luuka de Jonga.

Do sada je postigao pet golova u Premier ligi i ipak daleko je to od onoga što su navijači Redsa, ali i svi na Anfieldu očekivali.

Zaprati Liverpool, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: