Debi iz snova: Magičan gol Demirovića!

Drugi gol na meču za Alaves

Endin Čaušević

Fudbaleri Deportivo Alavesa igraju u gostima protiv Formentere prvi meč osmine finala Kupa Kralja.

Nakon prvog poluvremena Alaves je vodio sa 1:0, a jedini gol postigao je mladi bh. reprezentativac Ermedin Demirović koji večeras debituje u dresu španskog kluba.

Međutim, domaći su uspjeli da izjednače početkom drugog dijela kada je Rosa zatresao mrežu Alavesa. No, samo osam minuta kasnije Alaves je ponovo poveo, a svoj drugi gol na meču postigao je Demirović.

Bh. fudbaler nije mogao bolje debitovati za Alaves u koji je stigao ljetos. drugi gol mladog bh. reprezentativca možete pogledati na OVOM linku.