Pecina najbolja partija od dolaska u Varaždin

Nije mogao sam, Osijek je na kraju napravio veliki preokret

S. Mlaćo

Nekadašnji mladi reprezentativac BiH Demir Peco konačno se vratio na teren.

Peco je jučer od prve minute dobio šansu u duelu svog Varaždina i Osijeka, a činilo se da će domaći upravo na krilima nekadašnjeg mladog reprezentativca naše zemlje doći do iznenađenja.

Vodili su 2:0, no na kraju Osijek postiže tri pogotka i dolazi do važna tri boda u borbi za prvaka.

Peco je najprije glavom pogodio u 15. minuti kada se veoma dobro snašao u šesnaestercu Osiječana, a pet minuta kasnije bio je asistent za 2:0.

U 35. minuti moglo je biti 3:0. Ponovo se Peco sjajno snašao i kada su svi loptu vidjeli u golu, Osiječani su se spasili.

U drugom poluvremenu tim Nenada Bjelice je krenuo na sve ili ništa, što im se isplatilo i došli su do tri boda.

Svakako da raduje sjajna partija Pece koji je pokazao da će biti veliko pojačanje za Varaždince.

Ovaj 24-godišnjak u Varaždin je stigao iz bijeljinskog Radnika, a nastupao je i za mostarski Velež.