Deschamps prišao klupi Argentine, stavio prst na usta i rekao samo jednu jedinu riječ

Nakon drugog gola Mbappea

Esmer Oštraković

Finale Svjetskog prvenstva između Argentine i Francuske donijelo nam je mnogo preokreta, te dosta sjajnog nogometa i na kraju pobjedu Argentinaca nakon boljeg izvođenja jedanaesateraca.

Imali su Argentinci prednost od 2:0 u 36. minuti utakmice, a obzirom da je Francuska igrala očajno, malo ko bi i pomislio da utakmica može doći u bilo kakvu neizvjesnost.

Činilo se tada da će nakon regularnih devedeset minuta utakmice Argentina ostvariti pobjedu i postati prvak svijeta.

Tako nije mislio Kylian Mbappe koji je postigao dva gola u samo dvije minute, te je tako utakmicu odveo u produžetke.

Tamo je prvo Messi pogodio za novo vodstvo Argentine, ali je Mbappe postigao svoj treći gol i nije dao Argentini da prije penala ostvari pobjedu.

Ipak, nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca Argentina je postala novi prvak svijeta, a Messi je osvojio jedini trofej koji mu je nedostajao.

Nakon Mbappeovog gola za 2:2 desila se jako čudna situacija pored aut linije, a za sve je krivac selektor Francuske, Didier Deschamps.

On je naime odlučio da priđe do klupe Argentine, te je stavio prst preko usta i kratko im rekao da ušute.

Potražite više informacija na temu Svjetsko prvenstvo:

Tako je i francuski selektor očito pao pod ogromnim pritiskom, te mu je barem u tom trenutku pao veliki teret sa srca.

Ipak, pobjedu su na kraju slavili Argentinci, te se arogantno ponašanje obilo o glavu Deschampsu.