Dilaver slomio bunker Rođenih

Premijer liga BiH, 22. kolo

Fudbaleri Mladosti savladali su u 22. kolu Premijer lige BiH ekipu Veleža s minimalnih 1:0

Dominirao je domaći tim u ovom susretu i na kraju su sasvim zasluženo došli do tri boda.

Ipak, namučio se domaći tim. Prvo poluvrijeme donosi nekoliko dobrih prilika, najbolju je imao Kovač koji je sredinom prvog dijela izašao sam pred Bobića, ali nije uspio pogoditi protivničku mrežu.

Iamo je domaći tim još nekoliko prilika u prvom dijelu. Međutim, napadači su bili neprecizni, te se na odmor otišlo s nepopularnih 0:0.

Bunker gostiju slomljen je u 72. minuti. Pobjedu domaćim donio je Haris Dilaver za konačnih 1:0.