Menalo postigao dva gola u nevjerovatnom trijumfu Dinama

Modri napunili mrežu Hrvatskog Dragovoljca

H. Zilić

Dinamo je u 11. kolu HNL-a upisao nevjerovatan trijumf.

Modri su sa čak 8:0 savladali fenjeraša Hrvatski Dragovoljac.

Seriju golova na Maksimiru otvorio je Mišić u 22. minuti, a u 45. minuti naš Luka Menalo pogađa za 2:0.

Ivanušec u 51. minuti pogađa za 3:0, a na 4:0 povisio je Špikić u 59. minuti, Ivanušec je sad bio asistent.

U 65. minuti na sceni je ponovo bh. reprezentativac Luka Menalo koji postiže svoj drugi pogodak za vodstvo Dinama od 5:0.

Potražite više informacija na temu 1. HNL:

Šesti gol u mreži gostiju viđen je u 69. minuti strijelac je bio Andrić.

Rezultat na semaforu od 7:0 postavio je Bulat u 82. minuti susreta,  a za konačnih 8:0 pogodio je Tolić u četvrtoj minuti sudijske nadoknade vremena.

Zaprati GNK Dinamo Zagreb, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: