Na krilima bh. reprezentativaca Rijeka srušila Dinamo na Maksimiru

Zaostali meč HNL-a

Dinamo i Rijeka danas su odigrali zaostalu utakmicu 6. kola HNL-a.

Rijeka je u sjajnom meču slavila s 2:0, a veliki doprinos pobjedi gostiju dali su bh. reprezentativci Stjepan Lončar i Luka Menalo.

Najbolju šansu za vodstvo imao je Dinamo u 53. minuti, ali je Bruno Petković promašio penal.

Uslijedila je kazna u 66. minuti. Luka Menalo je asistirao Lončaru, ovaj snažnim udarcem savladao Livakovića, da bi dvije minute kasnije Livaković odbranio zicer Menalu.

Rijeka stiže u 71. minuti do drugog gola, a ovaj put je Lončar bio asistent, a strijelac Andrijašević. To je bio i konačan rezultat.

Potražite više informacija na temu 1. HNL:

Modrima je to bio drugi poraz u sezoni, ali s 33 boda ostaju na vrhu tabele, dok je Rijeka četvrta sa 23 boda.