Pozlilo mu tokom utakmice
Drama u Humskoj: Ljekari se bore za život navijaču Paritzana!
Jedan navijač Partizana bori se za život nakon što mu je pozlilo tokom meča play-offa Evropske lige protiv Bešiktaša.
Navijaču je pozlilo nakon izjednačujućeg gola Bešiktaša i u kritičnom stanju je doveden do terena gdje je brigu o njemu preuzeo ljekarski tim i hitno je prebačen u bolnicu.
Reanimacija je obavljena pored terena. Trajala je više od deset minuta, a prema informacijama Telegrafa, čovjek je u kritičnom stanju.
Uskoro će stići više informacija o ovom slučaju, ali za prema viđenom, nikako ne sluti na dobro.
Top Komentari
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.