Dva gola Torresa za pobjedu Atletica

Jorgandžije rutinski

Atletico Madrid je danas na svom terenu rutinski savladao Leganes sa 2:0, a oba pogotka postigao je Fernando Torres.

Igrao se 15. minut kada je dosuđen penal za Atletico. Loptu je namjestio Antoine Griezmann koji je ponovo bio neprecizan, ali je Fernando Torres bio na pravom mjestu i zabio za 1:0. Pravo je čudo kako je Francuz još uvijek prva opcija za jedanaesterce u Atleticu jer mu se zaista često dešava da promaši.

Taj rezultat je bio na snazi sve do 51. minute a onda je Torres na asistenciju Corree postigao svoj drugi gol i tako postavio konačan rezultat utakmice.

Atletico je ovom pobjedom zadržao četvrto mjesto na tabeli sa 39 bodova, tri manje od Seville uz jednu utakmicu više.