Dva pogotka Čatakovića u pobjedi Trenčina

Bh. napadač igra odlično

Perspektivni bh. napadač Hamza Čataković postigao je danas dva pogotka za Trenčin.

U trećoj po redu pripremnoj utakmici Trenčin je odmjerio snage sa Opavom i na kraju slavio rezultatom 4:3, a i ovaj put zapažen na terenu bio je upravo Čataković.

Česi su imali vodstvo od 3:2 sve do 85. minute, a onda je na scenu stupio nekadašnji omladinac Sarajeva i u kratkom roku u potpunosti preokrenuo meč. Prvo je pet minuta prije kraja pogodio za izjednačenje, da bi u 88. minuti postavio, ispostavit će se, konačnih 4:3.

Čataković u kontinuitetu pruža veoma dobre partije za Trenčin, a kao nagradu nedavno je dobio i novi ugovor.