Novi pogodak Čatakovića za Trenčin

Slovačka

U 13. kolu slovenačke Fortuna lige Trenčin je gostovao Ružomberoku, a ovaj duel završen je podjelom bodova, rezultatom 2.2.

Još jednu dobru partiju za Trenčin odigrao je bh. internacionalac i bivši napadač Sarajeva Hamza Čataković.

On je u 41. minuti izborio penal, a onda isti sam realizovao za 1:1. Prethodno je domaćin poveo u 21. minuti golom Kojnoka.

Do 64. minute na semaforu je bilo 1:1, a onda Maslo pogađa za 2:1, no konačnih 2:2 postavlja Bukari u 79. minuti.

Čataković nakon 13 kola na svom konu ima pet ligaških pogodaka, a njegov Trenčin zauzima šesto mjesto sa 17 bodova.