Dva sjajna gola obilježila derbi na Giuseppe Meazzi, gosti vode

Inter - Atalanta 1:2

Derbi kola igraju Inter i Atalanta, a nakon 45 minuta rezultat je 1:2 u korist gostiju.

Inter je bolje otvorio meč, nakon što je Lautaro Martinez postigao sjajan gol.

Nakon toga, incijativu preuzimaju gosti iz Bergama, a Malinovsky majstorskim golom donosi izjednačenje svom timu.

Bh. reprezentativac Edin Džeko igra od prve minute te je imao jednu šansu, a uostalom odradio je dobar posao prilikom gola Martineza, pošto je oduzeo loptu i iskreirao napad sa sredine terena.

Gol za 1:1 stigao je u 30. minuti, a samo osam minuta kasnije Atalanta dolazi do potpunog preokreta. Strijelac je bio Toloi.

Ostalo je još 45 minuta, ali Inter je za sada suočen sa prvim porazom u Seriji A.

Zaprati Internazionale, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: