Dva gola za dvije minute sjajnog Edina Džeke

U velikoj je formi

Reprezentativac Bosne i Hercegovine ovjerio je pobjedu Fenerbahčea protiv Spartak Trnave, iako je ostalo još pola sata.

Džeko je u prvenstvu postigao 12 golova i sa Icardijem je prvi strijelac lige, a sjajnu formu nastavio je i u Evropi.

Fener se bori za plasman u nokaut fazu Konferencijske lige i večeras mora da upiše pobjedu, a nema sumnje i da hoće jer vodi sa 4:0 protiv Spartak Trnave.

U prvom dijelu Kadioglu je bio strijelac, da bi u nastavku Tadić povisio na 2:0, a onda šou Dijamanta.

Džeko je u 60. postigao gol za 3:0, a minut kasnije još jednim golom rješava sve dileme oko pobjednika.

Fenerbahče u "live" tabeli seli na prvo mjesto sa 12 bodova, budući da je trenutno neriješeno u duelu Ludogoreca i Nordsjaellanda.

I ako tamo neko ostvari pobjedu, Fener svejedno prolazi, samo je pitanje da li ide direktno u osminu finala kao prvi na tabeli ili u šesnaestinu finala sa drugog mjesta.