41

Komentari (41)

Babajaga
Većih seljaka na klupi nisam vidio u životu! Ono skakanje i vrištanje na klupi ne prilici nijednom treneru a pogotovo treneru Sarajeva i Željezničara!
Edin Merlin
Nakurnjak i nakurnjaci hahahahahahahahaahahah Da je uzeo titulu crko bi popola..!
lalinjo
Igrač više cijelo poluvrijeme i Mula ne promijeni formaciju,ne znam,malo mi to čudno....dobra navijačka atmosfera,pun stadion,4 gola....dobar derbi
Jugjesamojedan
Je l' ti dobro suđenje Dudiću xaxaxaxa
Kakav glumac dajte mu Oskara
Saimai1316
Ja od malih nogu navijam za Zelju,ali realno kvalitet igre,igraca,taktika,razigravanja u oba tima ravna odprilike amaterima nekim,ali stvarno ni jedni ni drugi nemaju ama bas trun kvaliteta,samo neko napucavanje,
Ajax11
Ovo 2:2 je ravno porazu, plače od sreće da kupi bodove kod navijača! 50 min igračem više primiti 2 gola i pukom srečom ona dva parmaka u zivom zidu
Trenbolon
Realno ko da su protiv reala bod uzeli...toliko slavlje
pikaboo
Fata raju na patetiku, da ublazi poraz, a imati 50 minuta igraca vise i primiti 2 gola je realno nista drugo nego poraz, pizdun obicni
user1652548615
Ko da je osvojio
Santi
Edise odlazi!!!
King_Kenny
...6 minuta nadoknade i 10 slobodnih udaraca za ubacaj u kazneni prostor za to vrijeme...svaki kontakt je svirao Selji...
Krajisnikljuti73
Pa sto nece plakati,45 min.igrac vise,da nebi sudije nebi ni ovaj bod izvuko...sta treba se smijati
Hadzija123
Jbg igrac vise dva gola iz 2 suta Zeljo napadao kako tako jalovo ali je bar nesta pokusavao sve u avemu dobra utakmica i realan rezultat
Hasimaga
Placi pichko hebo te Sehovic
user1653764640
Mamu ti ****m valjali ste se citavo poluvrijeme a musa je zaradio 2 crvena picke raspale
Hasimaga
@1653764640 posampite cobane, i tebe i ovog peska
NEWCASTLE
Strasan derbi, svaka cast za obe ekipe! ??
SarajFK
MIRVICU JEBBAO TI DUDIC I HADZIC SVU FAMILIJU
Mehinaldo
Kakav je ovo lazni glumac satro sjeo zna da ga snimaju kao place bjezi keru
King_Kenny
...gdje nece plakati,sudija mu omogucio da izvuce bod na domacem terenu protiv ekipe koja je 45 minuta igrala sa 10 igraca...
Starigrad01
King_Kenny - Odlicno sudjenje sudije na ovom derbiju, nije sudija nikom nista omogucio, sam je Frane Čirjak kriv za dva zuta kartona.
isko87
Sudija omogucio daj ba neserendaj svegati
King_Kenny
@Nogometas ...6 minuta nadoknade?...daj pusti mi te price...
user1613662710
Trebao je minimalno 8 produzit,prekiadala se utakmica zbog bakljade,pa se Sarajevovi igraci valjali od 60min nonstop,plus izmjene
vozdra
Sudija omogućio ležanje po terenu....da je bio pravi totalno bi drugačija utakmica bila.
Lavillenie
@King_Kenny puuuusi ga pizzzzzdo malena hinjava usrana he bo li te svak
King_Kenny
@Lavillenie ...tisina djubre rezimsko,j*bala te Sebija...
user1574859714
Opet ti udbasu Navijas za vjestacku tvorevinu. De bolan suti ne sramoti se.
davide.azzurri
Mrs Kenny staru ti zimgu
BogatiDijasporac
Jbg, slabo je bilo veceras. Najvise me je nerviralo forsiranje Stilica. Jbt, lik se umislio da je Pirlo. Treba to Mula spustiti na zemlju.
user1652466619
Legenda, prenio je svoju energiju na igrače veliko poštovanje. Dugo bolju utakmicu nisam gledo u BiH ligi. Neutralan sam navijač.
stole
I meni se place od nase igre Edise odlazi prvi put u zivotu sam napustio Grbavicu prije kraja utakmice