Treće poluvrijeme u Modriči: Mulalić žestoko protestovao kod sudije
Temperamentni Edis Mulalić imao je šta za reći sudiji koji je dosudio penal u 96. minuti protiv njegove ekipe.

Trener Igmana

Eldar Ganibegović

Igman iz Konjica ispao je u osmini finala kupa BiH od Sloge. Edis Mulalić imao je šta reći glavnom sudiji nakon utakmice.

Sloga Meridian je pobijedila Igman iz Konjica i tako prošla u četvrtfinale kupa Bosne i Hercegovine. Bilo je 1:0.

Kada smo očekivali da ćemo gledati penale po treći put danas, vidjeli smo samo jedan. Dosuđen je u 96. minuti za domaći tim.

Šesta minuta sudijske nadoknade donosi glavni detalj na meču. Čubrilo je igrao rukom nakon što ga je lopta pogodila u tijelo, dosuđen je penal za tim iz Doboja, koji je Vidić realizovao i odveo svoj tim dalje.

Edis Mulalić i protesti kod sudije Danijela Perića

Jasno, gosti nikako ne mogu biti zadovoljni. Naročito načinom na koji su izgubili današnju utakmicu.

Bijeljinski sudija Danijel Perić imao je vrlo neprijatno iskustvo nakon meča. Zaštitari su ga opkolili, a imao je šta da mu kaže trener Igmana, Edis Mulalić.

Temperamentni i harizmatični Mulalić kao i obično sve je vrlo emotivno doživio i odlučio je odmah Periću da kaže ono što misli. No, sudeći po video snimku, nikakav odgovor nije dobio.

Kako je to izgledalo, možete pogledati klikom OVDJE.

Inače, sada se Igman okreće Premijer ligi naše zemlje. Cilj tima iz Konjica svakako je i naredne sezone igrati ovo takmičenje.