Svi su mislili da je utakmica završena, a onda se ukazao Edis Smajić

Sjajna utakmica u Srebreniku

E. Oštraković

U vikendu koji je iza nas odigrane su utakmice 1. kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine u kojem su viđeni neki jako zanimljivi rezultati.

Naime, jedna od utakmica koja je privukla jako mnogo pažnje jeste ona koja je odigrana u Srebreniku.

Gradina je na svom terenu dočekala ekipu Bratstva iz Gračanice, a navijali su imali šta da vide na ovom susretu.

Krenulo je fenomenalno za tim iz Srebrenika koji odmah na otvaranju utakmice stiže do vodstva od 1:0.

Samo par minuta kasnije već je bilo 2:0 za domaće i činilo se da Bratstvo na otvaranju sezone upisuje poraz.

Bolji su bili gosti iz Gračanice do kraja prvog poluvremena, ali rezultat se nije mijenjao.

U drugom poluvremenu dva gola fudbalera Bratstva koji na kraju stižu do sasvim zasluženog boda.

Prvo je Husović sredinom drugog poluvremena smanjio vodstvo Gradine na 2:1.

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

Kada su svi izgubili nadu ukazao se fenomenalni Edis Smajić koji je u 96. minuti pogodio za poravnanje.