Eintracht i Nurnberg remizirali u prvom meču doigravanja

Remi u Franfurktu

Fudbaleri Eintrachta iz Franfurkta i Nurnberga odigrali su neriješeno (1:1) u prvom meču doigravaja za Bundesligu.

Gosti su poveli u 42. minuti kada je kapiten domaćih, kojem je otkriven tumor prije samo nekoliko dana, Marco Russ zatresao vlastitu mrežu.

Nastavak meča donio je nešto bolju igru domaćih koji su za trud nagrađeni u 65. minuti kada je Gačinović pogodio za 1:1.

Do kraja utakmice nije bilo promjene rezultata pa više konačnim ishodom može biti zadovoljan tim Nurnberga koji je sigurno u prednosti pred revanš.