Eintrachtu prijeti katastrofa, Joao Felix postigao hat-trick za 53 minute
Upravo je Felix u 53. minuti postigao svoj treći gol na utakmici i tako je doveo Benficu u vodstvo od 4:1.

Sjajna igra Benfice

Esmer Oštraković

U toku je drugo poluvrijeme četvrtfinalne utakmice Evropske lige između Benfice i Eintrachta, a domaća ekipa došla je do vodstva od 4:1.

Na samom otvaranju drugog poluvremena, nakon jednog kornera, Luka Jović je loše reagovao na prvoj stativi, a njegovi saigrači nisu najbolje reagovali u šesnaestercu.

Gol za 3:1 postigao je Dias koji je ostao sam na drugoj stativi, te mu nije bilo nimalo teško da postigne pogodak. Asistent za ovaj gol bio je Joao Felix.