Spektakularan gol Elvira Koljića u 91. minuti za preokret i pobjedu Craiove u Bukureštu

Slavili sa 2:1 protiv Rapida

E. Čaušević

Fudbaleri Craiove večeras su u Bukureštu u gostima pobijedili Rapid sa 2:1, a junak je bio bh. napadač Elvir Koljić.

Rapid je odlično otvorio utakmicu i stigao je do prednosti u 15. minuti kada je Balan asistirao za Albua koji pogađa za 1:0.

Činilo se da će domaći tim doći do pobjede i tri boda, ali je Craiova u samom finišu utakmice došla do sjajnog preokreta.

Gosti su u 83. minuti utakmice uspjeli da se vrate u meč kada je Marković izjednačio na 1:1.

U prvoj minuti sudijske nadoknade našao se Koljić koji je postigao fenomenalan gol za preokret i veliku pobjedu Craiove rezultatom 2:1.

Rapid je sada drugi na tabeli sa 16 bodova, dok je Craiova peta sa četiri boda manje.