Elvir Koljić nastavlja da rešeta, srušio i Steauu
Sjajni 23-godišnjak je ove sezone u dresu Krupe i Craiove ukupno postigao 14 golova na samo 13 utakmica

Bh. napadač igra u životnoj formi

Bh. napadač Elvir Koljić već sada može reći da igra sezonu za pamćenje.

Večeras je bivši golgeter Krupe postigao i svoj šesti gol za Craiovu na isto toliko odigranih utakmica, ovoga puta protiv najboljeg rumunskog kluba Steaue iz Bukurešta u pobjedi 2:1.

Utakmica je loše počela za Craiovu, jer je Steaua u 9. minuti povela sa 1:0 nakon autogola Kelića.

Bio je to rezultat prvog poluvremena, da bi na startu drugog dijela Koljić zabio za poravnanje. Igrao se 50. minut kada je naš napadač iskoristio asistenciju Barbuta i snalažljivo pogodio za 1:1.

Veliki preokret Craiove uslijedio je u 72. minuti kada je Fedele pogodio za veliki trijumf domaćeg tima.

Mogla je Craiova i do ubjedljivije pobjede, ali je Elvir Koljić u 87. minuti promašio jedanaesterac.

Elvir Koljić je ove sezone prvo postigao osam golova za Krupu u Premijer ligi BiH, a sada je u Rumuniji dodao još šest tako da na svom kontu ima već 14 golova na ukupno 13 odigranih utakmica.