Elvir Koljić se vratio: Golčina u maniru najvećih majstora!

Eurogol bh. napadača

Elvir Koljić se konačno oporavio od teške povrede. Nakon višemjesečne pauze ovaj bh. napadač je nastupio u Kupu Rumunije prošle sedmice, a sada je upisao i svoj prvi nastup u šampionatu.

Nije Koljiću trebalo dugo da podsjeti sve navijače Craiove kakav je golgeter.

Craiova trenutno igra meč 11. kola rumunskog šampionata protiv Viitorul Constante i vodi sa 2:1.

Ipak, bolje su meč otvorili gosti koji su poveli u 8. minuti preko Tirua, ali je Craiova u finišu prvog dijela došla do preokreta.

Prvo je Cicaldau postigao lijep gol za 1:1 u 44. minute, da bi u 45. minuti Elvir Koljić zabio golčinu i postavio rezultat prvog poluvremena - 2:1.

Inače, Koljić je u igru ušao u 24. minuti utakmice umjesto Nitua.

Koljićev gol zaista vrijedi pogledati:

Koljica u reprezentaciju BiH umjesto Bajica.
10 0
Mica
Kojica,dilavera,vrancica i djumica sa kodrom dovast.napolje sunjic,zukanovic,bajic,loncar,kvrzic i 3 golman.