Elvis Sarić i društvo poraženi u derbiju Saudijske Arabije

Bh. reprezentativac igrao do 79. minute

Al Ahli za koji nastupa i bh. reprezentativac Elvis Sarić poražen je na gostovanju kod Al-Hilala s 2:1.

Ekipe iz vrha tabele u prvenstvu Saudijske Arabije sastale su se u 11. kolu, a Al Hilal je na kraju slavio pobjedu rezultatom 3:1.

Al Dawsari je u 37. postigao vodeći gol za domaću ekipu, ali je gost preko Al Some izjednačio krajem prvog dijela.

Sjajni Bafetimbi Gomis u 71. minuti pogađa za 2:1, a u 90. minuti je Albulayhi postavio konačnih 3:1.

Sarić je igrao do 79. minute, a minutu ranije dobio je javnu opomenu. Njegov tim je četvrti na tabeli s 23 boda, Al-Hilal je drugi s 27 i na dva boda i utakmicu manje od lider Al Nasra iz Rijada.