Enrique nakon Deportiva: Izgubili smo kontrolu

Trener Barcelone nakon meča

Deportivo je danas uspio ostati neporažen na Nou Campu protiv Barcelone.

Tim iz La Corune je uspio stići zaostatak od dva gola i odigrati neriješeno s aktuelnim prvakom Španije (2:2).

Trener katalonskog tima Luis Enrique smatra kako je njegov tim izgubio kontrolu u presudnim trenucima.

"Imali smo potpunu kontrolu do tri minute prije kraja. Deportivo je imao hrabru taktiku, te im je to donijelo rezultat. Ovaj utakmica nam je pokazala da moramo igrati svih 90 minuta. Mislim da se moji igrači nisu opustili, već da je Deportivo bio mnogo hrabriji u završnici", istakao je Luis Enrique nakon meča.