Kako ovi Portugalski klubovi uspjevaju za ovakve cifre prodati neke anonimuse? Ne znam kako je Dortmund za ovako malo prodao najboljeg i najperspektivnijeg napadača na svijetu. Mislim da su za puno veću cifru prodali i Aubameyanga, a pogotovo onog Dembelea. I sad su imali ovakvu zvijer, i puste ga za siću u današnjem fudbalu...
A što se tiče plate, očekivano. Čak me je više iznenadilo da Ronaldo i sada prima ovako veliku platu. Haaland zaslužuje i više.
Zaista je smjesno postao da sporedis haland sa jednom smjesnom nunez je nula pa haland je kidao u bvb u salzburg kidao svuda gde je igrao a ovoj imao neka sezona bolja i hajde odma 100 a lik je prosjecan nista vise od toga vlahovic e za njega tata mata
Obozavam kako i ova stranica i svi u komentarima SVE znaju o platama i transferima igrača a 2 ebene godine nisu znali ni odličnu klauzu hallanda … komični ste do jaja… a sto se tiče poredjenja igrača nunez se NIKAKO nemoze porediti sa hallandom, prije bi rekao da je na level Alvareza. Možda čak i malo gori, jer nezna dodati loptu 6 metara (ima dodavanje ispod prosječnog igrača portugalske lige).
Halooooo moroni od sportskih novinara na ss ta "Premiership" liga, koju spominjete iz dana u dan ne postoji!!! Koji retard moras biti da ne kontas da su ljudi prije 10 godina promjenili ime lige, i vi uporno Premiership
@huizju, nisu pogrijesili 1 ili 2 puta... eto nađi bilo koji tekst o premijer ligi engleske i pogledaj, u svakom pise Premiership... i baviti se poslom kao sportski novinar a neznas ime najpopularnije danasnje lige je bruka..
ss.b u svom hate City stilu. Plata u eurima.
Haaland je placen 25mil funti manje od ovog sljivotresa sa jednom dobrom sezonom u karijeri.
Poredjti njih dvojicu je glupost. Jos veca glupost je platiti ga 100mil i opet plakati kako neko drugi plati igraca.
Nemaš ti pojma ****te halland šta je on osvojio sa BVBom šta.. nije nijednom bio prvak Njemačke niti je uzeo LP i takvima davati 500 000 sedmični to je bruka i sramota..