Erling Haaland je opet na sceni: Dva gola u tri minute

Borussia preokrenula

Sjajni Erling Haaland nastavlja golgetersku seriju.

20-godišnji norveški reprezentativac je za Borussiju Dortmund postigao nova dva gola i to na gostovanju kod Herthe u Berlinu.

Borussia je na poluvremenu gubila s 1:0, ali je Haaland u razmaku od tri minute postigao dva pogotka i "okrenuo" rezultat u korist Milionera.

S ta dva gola ukupno u Bundesligi ima osam i vodećem Robertu Lewandowskom se primakao na tri gola, a njegov tim će u slučaju pobjede doći na bod lideru Bayernu koji je prethodno odigrao samo 1:1 s Werderom.