Gol karijere Ermedina Demirovića - svi na stadionu su ustali i aplaudirali!

Majstorija bh. napadača

Fudbaleri Augsburga trenutno igraju meč 11. kola njemačke Bundeslige protiv Hoffenheima, a trenutno je 1:1.

Hoffenheim je poveo već u 23. minuti golom Weghortsa, ali je već u osmoj minuti drugog dijela Augsburg došao do izjednačenja.

Ermedin Demirović je dobio loptu na lijevoj strani u blizini gostujućeg šesnaesterca, naštimao se i pogodio majstorski.

Spektakularan gol bh. napadača, nakon čega je dobio velike aplauze i ovacije cijelog stadiona.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Prošle sezone je postigao osam golova, a ove sezone nakon nepunih 11 kola već šest.

Ovo posebno može da raduje selektora Savu Miloševića i pred mečeve u novembru, ali naročito pred martovske duele baraža u Ligi nacija.