Olimpik siguran na Otoci

Esad Selimović: Je li slavio Velež?

S. Mlaćo

Olimpik je slavio pobjedu nad Bratstvom danas na Otoci. Bilo je 3:0, a nakon prvog poluvremena bilo je 0:0.

Ipak, domaći su bili efikasni i slavili sigurnu pobjedu. Svoje viđenje nakon meča dao je trener Olimpika Esad Selimović.

"Moram biti zadovoljan i prvim poluvremenom, nedostajao je samo gol. Bilo je samo pitanje kada ćemo dati gol. Kada smo dali prvi gol već je bilo lakše igrati", kazao je Selimović.

Nakon meča nije znao konačan rezultat u Jajcu.

"Je li slavio Velež? Biće do kraja opet uzbudljivo", dodao je Selimović.

U narednom kolu Olimpik će u goste visočkoj Bosni.

Olimpik siguran

Na Otoci je Olimpik ugostio Bratstvo i slavio sa 3:0.

Nakon prvog poluvremena bilo je 0:0, ali uzbuđenja nije nedostajalo. Prijetio je Olimpik preko Zebe, Radovca, Hiroša..., dok se ni gosti nisu branili. Ipak, otišlo se na pauzu pri početnih 0:0. Junak gostiju nakon prvog dijela bio je golman Tino Divković.

U 60. minuti ipak vodstvo Olimpika. Sa 11 metara pogodio je prvi strijelac Vukova Adnan Osmanović.

Nedugo nakon toga Pehar pogađa za 2:0 i bilo je jasno da će tri boda ostati na Otoci. Konačnih 3:0 postavio je pred sami kraj Dalibor Pandža.