Everton i Norwich podijelili bodove, Bešić ni na klupi

16. kolo Premier lige

Norwich i Everton su u prvoj utakmici 16. kola Premier lige podijelili bodove odigravši 1:1.

Gosti su u prednost stigli već u 15. minuti, kada je na asistenciju Deulofeua pogodio Lukaku. Odmah na startu drugog poluvremena, Hoolahan je pogodio za 1:1, što se na kraju ispostavio i kao konačan rezultat utakmice.

Uprkos tome što se oporavio od povrede i vratio u trenažni proces, bh. reprezentativac Muhamed Bešić nije bio u konkurenciji za ovaj meč.

Evertonu je ovo bio treći uzastopni remi, ukupno četvrti u posljednjih pet utakmica, a ekipa Roberta Martineza je ostala na šestoj poziciji.