Preokret Liverpoola u Linzu, Roma uz dosta muke slavila u Moldaviji
Foto - EPA

Evropska liga

Liverpool je u 1. kolu Evropske lige došao do pobjede nad ekipom LASK-a u Linzu. Bilo je 3:1 za Redse.

LASK je odigrao odlično prvo poluvrijeme. Sjajno su ušli u njega i u 14. minuti pogotkom Fleckera s distance domaći tim dolazi do prednosti od 1:0.

Ipak, Liverpool je u drugom poluvremenu došao do preokreta. U 56. minuti dosuđen je penal, a Darwin Nunez postiže pogodak za 1:1.

Sedam minuta kasnije preokret Redsa. Luis Diaz koristi dodavanje Gravenbercha i postiže pogodak za prednost Liverpoola od 2:1.

Tačka na ovaj meč stavljena je u 88. minuti. Konačnih 3:1 postavio je Mohamed Salah.

Roma je imala neugodno gostovanje u Tiraspollu kod Sheriffa. Na kraju je slavila s 2:1.

Povela je Vučica s 1:0 u nadoknadi prvog dijela golom Paredesa, da bi Sheriff u 57. minuti izjednačio preko Tovara. Lukaku u 65. minuti donosi trijumf Romi od 2:1

U jednom od derbija Panathinaikos je savladao Villarreal s 2:0. Golove su postigli Ioannadis i Šporar.

Bayer Leverkusen je na svom terenu uvjerljivo savladao Hacken s 4:0.

Sheriff - Roma 1:2

Zaprati Liverpool, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Liverpool Moje Teme

Viper20
LASK je kao digao formu ulazkom u LE,al ako su im ovi invalidi dali 3 gola...
0 1
King_Kenny
...rutinska pobjeda sa kombinovanim sastavom...mogao se jos koji golcic ugurati,ali sta je tuje,bitno je da se niko nije povrijedio...osvaja ovo Liverpool laganini...