Falcao u sjajnoj formi, Galata potopila rivala

Turska Superliga

U meču 17. kola turske Super lige Galatasaray je slavio s 5:0 protiv Antalyaspor.

Radamel Falcao je nagovijestio tešku noć za goste, pošto je prvo u 10. iz penala pogodio za 1:0, a onda i iz igre u 28. minuti povisio na 2:0.

Već u 37. minuti autogol Celustka i Galatasaray je već vodio 3:0, a do kraja meča su se u strijelce upisali još Babel i Antalyali.

Galati je ovo sedma pobjeda i njome se popela na šesto mjesto sa 27 bodova, ali i dalje ima sedam bodova zaostatka za vodećim Sivassporom koji ima i utakmicu manje.

S druge strane, Antalayaspor je u opasnoj zoni sa 14 bodova.