To je njegov privatni život, još da mu naredite da mu komšija ženu tare i bićete zadovoljni. Sinoć sam ga slušao, lik je 100% upravu. I prvi je progovorio od svih njih pravo stanje iako je bio jedan od kandidata za selektora
Ocigledno je da nesto ima u timu sto nevalja na isti problem su i Begic Lulic Ibisevic reagovali i otisli ranije nego ato si trebali tu ima nesto sto nestima neko to dobro krije i gura pod tepih dali su to opustanja izlazci opijanja prije utkamica dali je neodgovornost pojednih igraca i ljudi iz saveza nesto jesto ja da sam igrac da igram ja bih izaso pred jevnlst i objasnijo sve sta se radi makar nikad ne zaigro za Bosnu ako je to cjena koju trebam da platim da se napokon okriju karte i kaze sta je problem ja bi uradijo bez razmisljanja ikakvog
Tesko da bi ko mogao napravit neki klan kod Fedje... Mogli su mu samo iza ledja radit u velikoj tajnosti.. Kako je ista ubleha ako on prica o problemima a drugi glavu okrecu ? Da nisi pijan, sta ti je ?
Druze bio je trener i kako je odlazio sa pozicija. Sto nije bio tad direktan i transparentan da kaze nesto vise. Sad su odjednom svi pametni i sve znaju, volio bi da ga postave za selektora da vidis gdje ce ova prica otici.