Fener se ponovo blamira: Otac i sin u suzama na tribinama, a tek smo na poluvremenu

Derbi samo na papiru

U jednom momentu se činilo da Fenerbahče izlazi iz krize. Međutim, žuto-plavima ništa ne ide.

Ponovo su zaredali sa lošim rezultatima, a danas su već nakon 45 minuta igre na pragu poraza koji će vratiti u zonu ispadanja.

Naime, Fenerbahče u velikom derbiju protiv Bešiktaša gubi 3:0 na poluvremenu, a da nije zaprijetio u prvih 45. minuta.

Bešiktaš je do vodstva na svom terenu došao u 10. minuti kada je Gonul Vidin centaršut pretvordio u gol, da bi 2:0 bilo u 18. minuti. Gonul je iznudio penal, a Yilmaz pogodio.

Sami finiš prvog dijela je donio još jedan gol u mrežu Fenera, a strijelac u drugoj minuti sudijske nadoknade je, ponovo, bio Yilmaz.

Kako igra i šta radi Fener dovoljno govore kadrovi uplakanih navijača ovog kluba.