Golman Fenerbahčea napravio veliku grešku, a Hajradinović ga je kaznio za to

Gol bh. reprezentativca za 1:1

E. Čaušević

Fenerbahče i Kasimpaša igraju trenutno utakmiu 37. kola turske Superlige.

Fener je dosta bolje otvorio večerašnju utakmicu i uspio je da to kruniše golom u 15. minuti.

Erkin je asistirao za Valenciju koji je uspio da matira golmana Kasimpaše i pogodi za 1:0.

Međutim, prednost domaćeg tima trajala je svega šest minuta jer su gosti uspjeli da dođu do izjednačenja.

U 21. minuti veliku grešku pravi golman domaćeg tima Tekin koji je dodao loptu u noge Harisu Hajradinoviću, a bh. reprezentativac to koristi i pogađa za 1:1.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

Hajradinović je ove sezone u veoma dobroj formi, te je standardan u prvom timu Kasimpaše.

Za bh. reprezentativca ovo je bio treći gol u sezoni Superlige na 33. utakmici za ovaj tim, te je uspio da upiše još pet asistencija.

Chico
Mogu li novinari sportsport.ba napraviti analizu koliko je bodova FK Borac BL osvojio ove sezone zahvaljujuci dosudjenim penalima ?