Feyenoord prosuo dva boda u gostima kod Zwollea

Eredivizija

U 30. kolu holandske Eredivizije Zwolle i Feyenoord odigrali su 2:2, što svakako više odgovara domaćinu.

Zwolle se bori za opstanak, pa mu ovaj bod dobro dođe, a Feyenoord je ipak očekivao sva tri u borbi za prvaka. Nakon ovog meča, Feyenoord ostaje prvi, no samo bod manje ima Ajax.

Šokirali su domaći goste iz Rotterdama sa dva pogotak u pvih 13 minuta. Prvo je Menig u trećoj zabio za 1:0, a ubrzo je Van Polen u 13. povisio na 2:0.

Berghuis je u 26 minuti smanjio na 2:1, a isti igrač je u 54. minuti pogodio za 2:2.

Potražite više informacija na temu Eredivisie:

Nadali su se gosti do kraja potpunom preokretu, ali nisu uspjeli u tome i na kraju su osvojili "samo" bod. Nešto ranije su AZ i Roda odigrali 1:1, dok je Utrecht s 3:0 razbio Twente.