Zmajevi gube u Helsinkiju, a ime strijelca možete samo jednom pogađati

Gol u 45. minuti iz penala

E. Čaušević

Finska i Bosna i Hercegovina igraju trenutno meč prvog kola Lige nacija.

U prvom poluvremenu nismo gledali neku previše zanimljivu utakmicu, te je naš tim pružio dobar otpor Fincima, ali nažalost primili smo gol u samom finišu prvog poluvremena.

Naime, glavni sudija je u 45. minuti prekinuo igru kako bi pogledao situaciju iz kaznenog prostora kada je Prcića lopta pogodila u ruku, te je nakon VAR snimka svirao penal.

Opis nije dostupan.

Potražite više informacija na temu UEFA Liga nacija:

Loptu na bijelu tačku namjesto je Pukki koji je savladao Šehića i pogodio za 1:0.