14

Komentari (14)

user1723903760
Cim vidis, rumunske sudije onda znaj da tu nije nesto is
user1723903760
Ispravno, pogotovo kad igra BiH ili klubovi po evropi!
Trifa_82
Ja ništa sporno u suđenju nisam vidio, osim sjeckanja igre. Borac 21 faul napravio, Olimpija 18. Glupa mu je priča skroz.
user1723903760
To nema veze, borac je znao da moze zesce igrati od protivbika, tako da su malo previse htjeli zbog toga a sudija svirao kad nije bitno bilo! Iz avijona se vidjelo za koga je svirao, ti ili nemas pojma o fudbalu ili te lako prevariti sa nekim insciniranim ponasanjem sudija, da se ne vidi, da je sudio za borac, kao podatak faulova, sto nisu bitne faulove, tamo gdje je bitno bilo nije svirao za olimpiju a jeste za borac al tebi se lako moze sve prodati haha
BAJSJECAR1977
Olimpija:Borac 4:1?
user1676350527
Koliko je rumunjski Gigović inkasirao. Ne zove se ovo takmičenje "Liga lopova"
saju701
Puno vise tvoji igraci moraju pokazati u uzvratu inace ste donji.
Hanibal
U pravu je. Onaj korumpirani rumunski sudija je navijao za Borac kao Gigovic, Bilbija ili oni bosnjacke sudije iz Cazina i Tuzle (Kazlagic, Topuzovic). Sramota. Ali se iskreno nadam prolazu Olimpije koja je svakako bolji tim.
pjanke.sa
E cuj zalite se na sudjenje hahaahahaahah pa ne mogu prosto da vjerujem. Vicina hobotnica radi svuda
Gr0hot
Od prve utakmice u evropi ih prati ta hobotnica. Ne samo u nasoj ligi da su u stanju da mute nego evo i u evropi rade sa potpuno istim receptom
dsimic
Činjenica je da je Olimpija bolja ekipa,činjenica je da Borac ima pomoć sudija u domaćem prvenstvu ali ovo je evropsko takmičenje i navijate za našu ekipu jer sutra će ovi koeficijenti vrijediti i ostalim ekipama-balavurdio,kobiva nacionalistička!!!
pjanke.sa
Fulio si komplet loptu glupane.
user1655831611
Tako je to kad igraš protiv borca
user1723903760
To sam ja odavno vidio, da drugih smiju u kontakt a mi ne a cudno da je sad obrnuto bilo i to bas za ekipu, sto glavni navija za taj klub! Za njih je to kao drzavna igra, neko evropsko ili svijetsko prvenstvo haha!
Ostalo još 1500 karaktera

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najnovije vijesti