FK Bosna Kalesija do vrha napunio mrežu gostiju iz Janje
Bosna do vrha napunila mrežu gostiju iz Janje

Prijateljska utakmica

E. Dindić

Fudbaleri Bosne iz Kalesije nastavljaju vrijedno se spremaju za drugi dio sezone u Drugoj ligi Federacije BiH.

Danas su odigrali posljednju prijateljsku utakmicu pred početak drugog dijela sezone. Protivnik je bila ekipa Janje, koja je otišla kući sa osam golova u mreži.

Na poluvremenu rezultat je već glasio 6:0, što je nagovještavalo katastrofu gostiju u ovom susretu.

U drugom poluvremenu vidjeli smo još dva gola, te na kraju ubjedljivu pobjedu od 8:0.

Potražite više informacija na temu Druga liga Federacije BiH - Sjever:

Strijelci za tim Bosne bili su : Suljić koji je postigao hat-trick, Šljivić je dodao dva gola dok su se po jednom u ovom susretu u strijelce upisali Mujanović, Bečić i Majdančić.

U prvom kolu drugog dijela sezone fudbaleri Bosne će na teško gostovanje kod ekipe Prokosovića.